ВІКНА ТА ДВЕРІ - Viktrade

Пошук
Перейти до вмісту

Головне меню:

ВІКНА ТА ДВЕРІ

Продукція

ВІКНА ТА ДВЕРІ

Ключові фактори вибору вікон пвх - надійність їх конструкції і фурнітури, екологічність, рівень тепло- і шумоізоляції. Майбутній комфорт в приміщенні багато в чому залежить від грамотного виміру вікон, правильного підбору варіанту склопакетів і їх монтажу.

На перший погляд, конструкція пластикових вікон дуже проста - скло, рама, ручки. Однак вікна різних виробників відрізняються один від одного як за якістю, так і за ціною. Вибираючи вікна відомої марки, покупець платить не за гучне ім'я, а за надійність і довговічність.

Давно відомо, що саме через вікна з наших будинків йде велика частина тепла. Якщо ви встановите добре теплоізолюючі конструкції, то зможете знизити втрати теплоти. Пластикові вікна дозволять вам зменшити цей показник в два рази. Цього можна досягти тільки за умови, що ваші вікна будуть мати якісну фурнітуру і склопакети.

В основному теплоізоляція віконної конструкції залежить від товщини склопакетів і кількості стекол в них. Оптимальні пластикові вікна для наших умов містять склопакети з двома камерами і стандартними стеклами.

Для того щоб вікна давали високу звукоізоляцію, їх комплектують стеклами з різною товщиною, а також роблять різним відстань між цими стеклами.

Безсумнівним достоїнством пластикових вікон буде їх привабливий зовнішній вигляд. Білосніжний і витончений профіль впишеться в будь-який дизайн інтер'єру і зробить кімнату теплою і затишною. Якщо ви не прихильник класичного інтер'єру, то можете вибрати собі вікна іншого кольору.

ПРОФІЛЬНІ СИСТЕМИ

WDS
Openteck
Internova
Salamander

ФУРНИТУРА

Vorne
Maco
Stublina
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню