WDS - Viktrade

Пошук
Перейти до вмісту

Головне меню:

WDS

Продукція > ВІКНА ТА ДВЕРІ

WDS -   це системи вікон і дверей, створені для Вашого комфортного життя. Профілі WDS виробляються компанією МІРОПЛАСТ з використанням сучасних технологій та  відповідає всім вимогам ДСТУ  і стандартам інших країн  СНД

Ми пропонуємо широкий асортимент продуктів WDS: вікна, двері та підвіконня. Ви можете обрати вікно, яке буде відповідати всім вашим потребам, від найбільш енергоефективного WDS 7 SERIES до WDS 400 за доступною ціною.

WDS 400


Якщо Ви хочете придбати якісні вікна та двері за доступною ціною, тоді профільна система WDS 400 -ідеальний вибір для Вас. Віконна система WDS 400 розроблена для людей, які віддають перевагу простоті форми класичного вікна.

WDS 500


Вікна WDS 500 -   це вікна з новою 5-камерної профільної системи, яка створена як оптимальне поєднання якісних характеристик тепло-, звукоізоляції і вигідної ціни. Класичний дизайн, доповнений сірим ущільнювачем, підійде найвимогливішим  до зовнішнього вигляду споживачам.

WDS 7 S

Вікна та двері, виготовлені з профілю WDS 7 SERIES, забезпечують відмінну теплоізоляцію для збереження комфорту у вашій оселі за будь-якої погоди. . Завдяки тому, що система спроектована по формулі 70\40\6, з новим вікном ви отримаєте теплоізоляцію найвищого рівня та надійний захист від промерзань.

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню