Vorne - Viktrade

Пошук
Перейти до вмісту

Головне меню:

Vorne

Продукція > ВІКНА ТА ДВЕРІ

Вперше на ринку України нова система віконної фурнітури VORNE була представлена ​​в 2002 році. Сучасна фурнітура для вікон призначена для установки на металопластикові вікна з поворотно-відкидним, поворотним і штульповим відкриванням.

VORNE володіє власним конструкторським бюро, яке забезпечує застосування ноу-хау і найсучасніших технічних рішень в області розробки даної фурнітури. А також постійно працює над удосконаленням існуючих систем і створенням нових конструкторських розробок.

Для забезпечення високої конкурентоспроможності фурнітури на насиченому ринку, у фірмі VORNE, крім стабільної якості і надійності, забезпечили продукції ряд інших переваг. Наприклад, вже в базовому варіанті фурнітура оснащена всіма додатковими функціями, що забезпечують наявність повнофункціонального механізму віконної фурнітури:

  • мікроліфт;

  • система фіксації стулок у відкритому положенні;

  • блокатор помилкового відкриття.


Роблячи свій вибір фурнітури для вікна Вас цікавить довговічність роботи механізмів. Тут важливо те, що завдяки реалізації вдалих технічних рішень, фурнітура VORNE забезпечує щільний притиск рухомих частин вікна по всьому периметру. Причому зусилля притиску на кожній ділянці може регулюватися в процесі експлуатації. Навантаження і вага стулки рівномірно розподіляються на всі елементи фурнітури. Мікроліфт, поєднаний з блокатором помилкового відкриття, оберігає від провисання стулку будь-якої ширини, повністю виключає можливість відкривання стулки у двох положеннях одночасно.
Універсальність же даної системи забезпечується тим, що всі елементи, включаючи петельну групу і відповідні частини, можуть використовуватися для механізмів як з правим так і лівим відкриванням.
На сьогоднішній день фурнітура VORNE є одним з найбільш перспективних рішень у виборі фурнітури - це пояснюється стабільною якістю продукції, надійністю і простотою в експлуатації.


Плюси фурнітури VORNE :

  • Всі елементи фурнітури універсальні і можуть використовуватися на стулках, як з правим, так і з лівим відкриванням ;

  • Легкість і висока швидкість монтажу;

  • Наявність системи фіксації стулки в похилому положенні (анти протяг);

  • Регулювання притиску стулки по всьому периметру;

  • Посилені петлі, що витримують вагу стулки до 130 кг.

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню