ПІДВІКОННЯ ТА ВІДЛИВИ - Viktrade

Пошук
Перейти до вмісту

Головне меню:

ПІДВІКОННЯ ТА ВІДЛИВИ

Продукція

ПІДВІКОННЯ ТА ВІДЛИВИ

Підвіконня - важлива деталь будь-якого інтер'єру, що виконує безліч функцій. Як правило, товщина стіни і віконної коробки помітно відрізняються, і підвіконня допомагають дане невідповідність приховати. По-друге, завдяки цьому конструктивному елементу значно спрощується обслуговування вікон, будь то миття скла або розвішування нових штор.

Підвіконня - не тільки функціональна деталь вікна, яка слугує захистом від проникнення холоду, вологи, але й естетичний, декоративний елемент, що дозволяє підтримати стилістику інтер'єра, а також стати корисною площею, навіть свого роду оранжереєю для шанувальників рослин.

Підвіконня - OPEN TECK


OPEN TECKOPEN TECK вже більше 7 років
найбільший виробник в Україні ПВХ-підвіконь шириною від 100 мм до 700 мм з кроком 50 мм, а також пластикових відливів і комплектуючих до них. Висока якість продукції і матеріалів, використовуваних у виробництві, конкурентні переваги і доступні ціни основні постулати компанії OPEN TECK.

Підвіконня WDS


Підвіконня WDS поєднують у собі унікальний дизайн та кольорові рішення. Вони мають стильні текстуровані покриття, що відрізняються довговічністю, стійкістю до високих температур та подряпин. Чотири кольори під дерево ідеально поєднуються з ламінованими вікнами WDS; матовий або глянцевий білий ніколи не потьмяніє. А текстури, що відтворюють вигляд мармуру  чи граніту нададуть особливого оздоблення вікну.

Підвіконня Plastolit


Компанія Plastolit випускає ультрасучасні, надміцні підвіконня, які стають справжньою паличкою-виручалочкою, коли потрібно грамотно і комфортно облаштувати приміщення. З огляду на розмір і форму, підвіконня Plastolit може акцентувати увагу на незвичайної форми віконному отворі, а може і навпаки - злитися воєдино з віконним простором. Розглядаючи доцільність використання підвіконь даного виробника в різних приміщеннях, потрібно відзначити, що на кухні їх нерідко поєднують зі стільницею. У спальні можна обладнати затишне місце для відпочинку, використовуючи більш широке виріб. У дитячій кімнаті Пластол допоможе заощадити місце, - цей підвіконня чудово справляється з роллю робочого столу.

Підвіконня Crystalit


Високоміцна структура з потовщеними стінками та ребрами жорсткості, розроблена німецькими спеціалістами. Основа підвіконня проходить через особливий обробляючий центр, що гарантує бездоганну якість поверхні Crystalit. Виготовляється з високоякісних та екологічних матеріалів, що відповідають європейським вимогам.

Підвіконня Danke


Danke - підвіконня преміум-класу, що мають запатентовану, оригінальну конструкцію, яка розроблялася за участю німецьких фахівців. Для створення дошки з ПВХ використовується тільки імпортна сировина високої якості, а виробляється вона на високотехнологічному обладнанні (Німеччина). Процес виробництва проходить жорсткий контроль на всіх етапах. Підвіконня грає чималу роль в інтер'єрі, а тому повинне бути якісним.

Підвіконня Topalit


Підвіконники Топаліт виготовлені з кращої австрійської  деревини з додаванням полімерних смол, підвіконні плити Topalit мають унікальні властивості і якісно відрізняються від інших виробів: зберігаючи відчуття натурального деревного матеріалу.Підвіконня Topalit мають високий ступінь зносостійкості і вологостійкості, володіють підвищеною термостійкістю (від -50 ° C до + 90 ° C постійного і до + 180 ° C короткочасного впливу), протистоять УФ-випромінюванню і прості у догляді.

Відливи є важливим елементом віконної конструкції. Вони призначені для стоку зайвої води з зовнішньої сторони вікна і розташовані зовні, під вікном. Крім захисної функції віконні відливи грають роль декоративного деталі, надаючи всієї конструкції завершений і естетично привабливий вигляд.

Відлив та козирки
це зовнішня частина віконного пройому. Функціональність полягає в тому, щоб не допустити потрапляння води між вікном та відкосом пройму. Саме тому, відлив та дашок слід монтувати одночасно з встановленням вікна, не відкладаючи справу на потім. Основні вимоги до відливу, дашка довговічність та стійкість до корозії. Вони виготовляються з сталі. Основними кольорами відливу є коричневий, а також білий, так як ці кольори відповідають більшості вікон.

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню