Maco - Viktrade

Пошук
Перейти до вмісту

Головне меню:

Maco

Продукція > ВІКНА ТА ДВЕРІ

MACO (Австрія) - перевірена роками високоякісна система поворотно і поворотно-відкидної фурнітури для пластикових і дерев'яних вікон і дверей. На сьогодні вона відноситься до п'яти європейських лідерів-виробників поворотно-відкидної фурнітури і до трьох найбільших компаній за оборотом.

Плюси фурнітури MACO:

  • Вбудований захист від провисання стулки мікроліфт;

  • Вбудований фіксатор від закриття стулки при протязі;

  • Мікропровітрювання. Ця функція у вікні забезпечує швидкий приплив свіжого повітря без протягів;

  • Багатоступінчасте провітрювання;

  • Нижня петля, крім регулювань переміщення стулки по горизонталі і вертикалі, має регулювання на притиск.


MACO - єдина з фірм-виробників фурнітури, яка серійно оснащує поворотно-відкидні механізми блокуванням помилкового відкриття відповідно до вимог ДСТУ. Це означає, що у відкритому положенні вікна неможливо перевести ручку в положення "Закрито" або "Відкинути". Наявність блокування запобігає виникненню нештатних ситуацій і, як наслідок, оберігає вікно від поломки.
Блокування - мікроліфт має ще одну важливу додаткову функцію - взаємодіючи з відповідною частиною, він страхує стулку від провисання, забезпечуючи безперешкодне замикання вікна. Сучасні вікна забезпечують високий ступінь герметизації приміщень, перегороджуючи доступ повітря зовні.

Ще однією важливою функцією є можливість мікропровітрювання. Вона дозволяє Вам насолоджуватися свіжим повітрям без зайвого охолодження приміщення. Так як найбільша проблема ПВХ - вікон - це їх герметичність, то функція мікропровітрювання стає на заваді підвищенню вологості і скупченню конденсату, утворенню грибка, затхлого повітря.

У своєму виробництві MACO використовує тільки високоякісні матеріали. Обробка всіх деталей воском, яка гарантує чудовий захист від корозії, зменшує тертя між шинами і надає продукції привабливий зовнішній вигляд. Основне покриття фурнітури MACO - хром 3-х валентний. Стандартний колір - сріблястий, але пропонується широка гама колірних рішень фурнітури.

Прикрасити Ваші стильні вікна допоможе колірна гамма ручок і декоративних накладок на петлі. Також є можливість установки ручок з вбудованим замком.

Можлива комплектація вікон ручками із замиканням за допомогою ключа або за допомогою спеціальної кнопки, що забезпечує додатковий захист від злому, а також безпеку Ваших дітей.

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню