ЖАЛЮЗІ - Viktrade

Пошук
Перейти до вмісту

Головне меню:

ЖАЛЮЗІ

Продукція

ЖАЛЮЗІ

Мабуть, кожна людина мріє про красивий і затишний будинок. І в більшості випадків, під цими термінами мається на увазі не тільки модна меблі і дорога побутова техніка, скільки неповторна сукупність душевного тепла і комфорту, які перетворюють «житлове приміщення» в «рідний дім». Незалежно від наших смаків і уподобань, все ми хочемо перетворити свій будинок в той самий заповітний куточок спокою і відпочинку посеред шуму і суєти сучасного світу.

Ми всі неодноразово зустрічали жалюзі на вікнах сучасних офісів. Напевно, саме з цієї причини серед наших співвітчизників міцно закріпилася думка, що цей тип віконних завіс підходить виключно для громадських установ. Але в дійсності існує безліч варіантів виготовлення жалюзі і, при бажанні, Ви гарантовано підберете у нас оптимальний варіант для свого будинку.

Жалюзі - це сучасний і практичний варіант оформлення віконного простору. На сьогоднішній день жалюзі набувають все більшої популярності через свою доступність, широкий ціновий діапазон асортименту і естетичної привабливості.

Залежно від виду (матеріалу) і розташування ламелей жалюзі діляться на види:

Вертикальні

Багатофункціональні вертикальні жалюзі користуються попитом як в офісних приміщеннях, так і в приватних квартирах. Зручний механізм управління дозволяє легко регулювати потік світла, що надходить крізь ламелі, і створювати ефект мякого розсіяного світла в кімнаті.

Горизонтальні


Горизонтальні жалюзі займають лідируючу позицію серед собі подібних. Вони зручні для використання в офісних приміщеннях, так і вдома. Горизонтальні жалюзі зручно кріпляться на вікнах і відмінно захищають приміщення від проникнення прямих сонячних променів. Їх проста конструкція значною мірою полегшує монтаж і виключає свердління додаткових отворів на пластикових вікнах. Крім цього горизонтальні жалюзі легко встановлюються на похилих мансардних вікнах.

Рулонні


Рулонні жалюзі (вони ж роликові штори) являють собою цілісне полотно, намотане на трубу. Таке щільно може повністю закрити всі вікна і виключити проникнення сонячних променів в приміщення. Висота його регулюється за допомогою спеціальної ланцюжка управління. За допомогою даного виду жалюзі можна створити імітацію темний час доби в будь-якому приміщенні протягом дня.

Захисні


Захисні ролети використовуються для захисту дверей і вікон. Являють собою набірне полотно з ламелей, які замкнуті між собою особливим замком. Вгорі конструкції розміщений компактний короб, в якому знаходиться вал, на який намотується полотно. Опускаються ролети з допомогою приводу по двох напрямних, тим самим, виключаючи можливість розкрити вікно. Привід може бути як ручний механічний, так і електромеханічний, що працює від електродвигуна. Є можливість дистанційного керування.

Вони виготовляються з алюмінієвого або сталевого профілю, тим самим, забезпечуючи надійний захист вікна або двері від злому. Сталеві ролети встановлюються зазвичай на першому поверсі через свою тяжкості, а алюмінієві-переважно на другому і вище.

Вибираючи жалюзі, не забувайте про власні смаки та вподобання. Сьогодні можна купити або замовити практично все, чого бажає ваша фантазія.

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню