Internova - Viktrade

Пошук
Перейти до вмісту

Головне меню:

Internova

Продукція > ВІКНА ТА ДВЕРІ

Хімічний комбінат міста Новаки до початку 90-х рр став п'ятою найпотужнішою організацією Чехії. І тоді вони вирішили налагодити виготовлення профілів для вікон з металлопласта. Першим кроком стали дослідження, які провели інститути Братислави і Праги і визначили на той час найкращу, досконалу розробку - систему Intertec (австрійська компанія GREINER). І вже в 1992 році європейський ринок поповнився ще одним виробником - Новацький Хімічні Заводи з ТМ - Intertec-s, пізніше перейменованої в Internova.

З перших же днів запуску система Internova стала одним з лідерів на ринку Словаччини, набула великої популярності в Чехословаччині та, навіть на заповнених ринках Німеччини, Австрії та Голландії на неї з'явився значний попит. На українському ринку вікна Internova з'являються в 1994 році, а сьогодні на території України працює вже більше 60 організацій з виробництва віконних систем Internova: Київ, Сімферополь, Одеса, Дніпропетровськ та ін. Щороку приріст продажів віконних систем Internova в Україні становить більше 50%.

Вікна Internova - технічні параметри і нюанси використання. Розробляючи дану систему віконного профілю, враховувався факт, що використовувати їх будуть в країнах з холодним і помірним кліматом. Профіль Internova складається не з 2, а з 3 контурів ущільнення. Контур, розташований в центрі - це м'який ущільнювач, виконаний з чорного ПВХ, який в процесі виробництва профілю стулки коекструдована твердим білим ПВХ. І коли вікно закривається, таке ущільнення примикає до нікому 15мм «зубу» із пластику, розташованому на рамі. Це утворює по всьому периметру вікна 2 камери, ізольовані одна від одної. Холодна або волога камера, що знаходиться зовні, призначена для відведення конденсату і води.

А в теплій або сухий камері, що всередині, розташовані механізми відкривання стулки, вся фурнітура та деталі кріплення. З урахуванням холодного клімату на Україні така особливість продовжує експлуатацію фурнітури. Віконні системи від GREINER створювалися і з урахуванням клімату в високих альпійських горах. Так що, вікна цього виробника витримують і сильні морози, і інтенсивне ультрафіолетове випромінювання, і найсильніші вітру, і косі дощі. І цілком логічно, чому вікна системи Internova в нашій країні називаються маркою «Альпійське вікно».

Унікальність системи Internova полягає в тому, що центральний контур ущільнення і пластиковий «зуб» в рамі не просто поділяють притвор на 2 камери, а самі виступають порожніми. І як результат - в притворі є 3 камери, що забезпечує збільшення зазначеного опору теплопередачі незаскленому ділянки вікна (Rnp = 0,65 м2 ° С / Вт), а також протистоїть утворенню конденсату всередині вікна.

У будівельній акустиці є принцип, який зумовлює, що один із шляхів, за яким шум проникає з вулиці в приміщення - це сіни вікна. І в такому контексті віконні системи Internova сміливо можна назвати лідерами, так як спростовують цей принцип за рахунок своїх трьох камер в притворі.


Система профілю: INTERNOVA 4000


Властивості профілю відповідають європейським стандартам, що дає право рекомендувати його для використання в будь-яких об'єктах: громадські, житлові будови, дитячі та лікувальні установи:

  • Товщина склопакета на 2 камери - 32 мм;

  • Профіль з 4 камерами забезпечує утворення в кожній камері особливого мікроклімату і виступає гарантом високої ізоляції між температурами різних сторін вікна;

  • Скло можна використовувати різного виду: броньоване (товщина до 32 мм), енергозберігаюче, Низькоемісійні і будь-якої товщини, з метою зниження проникнення шуму;

  • Сировина для вікон - натуральне, екологічно чисте (безсвинцевий стабілізатор);

  • За рахунок того, що цю систему можна використовувати з іншими системами Internova, можливості значно розширюються;

  • Конструкція профілю поліпшена і різноманітна: виготовлення крім класичних прямокутних, ще трикутних, асиметричних, арочних і еркерні профілів; - Стильний дизайн, широкий вибір кольорової палітри.


Дана система являє інтегральну ідею, це реалізація ідеального «образу» для будь-якого сучасного будматеріалу: вигідний, багатофункціональний і екологічно безпечний.

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню