СКЛОПАКЕТИ - Viktrade

Пошук
Перейти до вмісту

Головне меню:

СКЛОПАКЕТИ

Продукція

СКЛОПАКЕТИ

Склопакети - невід'ємна частина віконної конструкції. Часто саме від їх якості залежать експлуатаційні характеристики всього вікна. Дуже важливо, скільки скелець Ви бажаєте у склопакеті, якою буде їхня товщина, який саме вид скла ви оберете. Тому перед тим, як придбати пластикове вікно, потрібно звернутися за детальними консультаціями до професіоналів, які допоможуть визначитися з вибором.

Пластикові склопакети - герметична конструкція, яка складається з двох або трьох скелець. Саме кількістю скелець визначається «камерність» склопакета: однокамерний (два скла) або двокамерний (три скла). Чим вище камерність, тим вищою вважається якість вікна. Між склом розташована сталева алюмінієва рамка з перфорацією. Ця, так звана, дистанційна рамка заповнена спеціальними гранулами, які поглинають залишкову вологість повітря і захищають скло від запотівання і замерзання.

Склопакети класифікують за кількістю камер - однокамерні, двокамерні,  шириною (товщиною) в мм - 24, 32, 40 і більше.

Окрім звичайних одно- та двокамерних, є такі види склопакетів :

Енергозберігаючий склопакет.


Окрім звичайного скла, включає в себе скло з тепловідбивним покриттям, нанесене способом вакуумного напилення іонів срібла. Енергозберігаючий склопакет знижує втрату тепла більш ніж на 30% по відношенню до звичайного склопакету, має високу світлопропускну здатність і відбиває ультрафіолетове випромінювання.

Протиударний або захисний склопакет.


В захисному склопакеті застосовують, як правило, скло триплекс. Тріплекс - багатошарове скло, що складається з двох шарів сполучених між собою прозорою плівкою, має високу гнучкість. При розбиванні склопакету плівка не дає розлетітися осколкам, це оберігає від отримання травм.

Тонований склопакет.


Скло в склопакеті тонують плівками різних кольорів і різної міри затемнення. Тонуюча плівка може бути дзеркальною, тоді із зовнішнього боку тонований склопакет виглядає як дзеркало. У сонцезахисному склопакеті використовується тоноване скло в масі або тоноване плівкою.

Декоративний склопакет.


У приміщеннях, де необхідно підкреслити індивідуальність і реалізувати дизайнерські ідеї замовника, застосовуються склопакети, декоровані внутрішньою розкладкою. Можна також використовувати склопакети з вітражами.

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню