Про фірму - Viktrade

Пошук
Перейти до вмісту

Головне меню:

Про фірму

ПРО ФІРМУ

    Компанія «Віктрейд» - це якість, помірні ціни та креативний дизайн. Починаючи з 2006 року виробнича фірма «Віктрейд» працює на ринку металопластикових  вікон, дверей, конструкцій з ПВХ профілю і  нам є, що запропонувати клієнту!

    Ми гарантуємо кожному клієнту, що продукція, виготовлена «Віктрейд», прослужить Вам довгі роки.  Наш девіз: вікна повинні бути ідеальними до останнього гвинтика! При монтажі віконних систем, дверей та конструкцій з ПВХ профілю наші спеціалісти використовують тільки найкращі матеріали. Низькі ціни на металопластикові вікна можуть запропонувати багато виробників, ми пропонуємо високу якість і комплексне вирішення віконного питання з урахуванням всіх деталей, вимог і побажань замовника. Наші спеціалісти працюють швидко, надійно та професійно.

    
Візитівка компанії «Віктрейд» - це індивідуальний підхід до кожного клієнта. Зверніться до наших менеджерів і вони допоможуть підібрати вікна та двері, що будуть повністю відповідати Вашим вимогам по функціональності, стилю та зовнішньому вигляду. Ми надамо Вам детальну консультацію стосовно підбору та установки вікон, дверей та ПВХ конструкцій. Наша продукція прикрасить найвишуканіший інтерєр, гармонійно впишеться в будь який дизайнерський проект. Прийнявши рішення, придбати металопластикові  вікна, двері та конструкції з ПВХ профілю у компанії «Віктрейд» - Ви обираєте якість, надійність и комфорт.

    
«Віктрейд пропонує Вам не тільки високу якість продукції, а і конкурентні ціни, оскільки хороші вікна, двері та ПВХ конструкції повинні бути доступні кожному.

 

    Наші переваги:

  • власна виробнича база;

  • якість продукції, підтверджена сертифікатами;

  • великий досвід роботи у галузі, схвальні відгуки клієнтів;

  • помірні ціни;

  • вигідні умови співпраці для партнерів.

 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню